Moje rozwiązania, narzędzia i portfolio

Jak? Dlaczego? Co do tej pory? Z chęcią opowiem.

Pierwsze spotkanie

Zgodzimy się pewnie, że pierwsze spotkanie jest kluczowym. Podczas niego Ty masz okazję zobaczyć kim jestem a ja, poznać kolejny pomysł / intencje, które mają służyć rozwojowi Twojemu, lub Twojej firmy.

Dlaczego o tym piszę? Dla mnie pierwsze spotkanie to narzędzie jak ich wiele, których używam - bez tego pierwszego kroku nie można stworzyć czegoś dobrego - dlatego chcę uświadomić Ci, że proces tworzenia zaczyna się u mnie już w momencie powitania.

Projekt

Na Twoje życzenie mogę stworzyć projekt graficzny i opis techniczny produktu końcowego. Dzięki temu możesz już na starcie zobaczyć i ocenić to, co już wkrótce zrobi furorę w Twoim otoczeniu.

Tworzenie i konsultacja

Zależnie od przyjętego wspólnie sposobu działania, proces twórczy podzielony jest na etapy. Po każdym z nich otrzymasz ode mnie raport z wykonanych prac i efekt etapowy do wglądu. Takie rozwiązanie sprawi, że nie poczujesz, że nie masz wpływu na to co dzieję się na ekranie mojego komputera.

Odbiór, konsultacja, gwarancja, współpraca

Po zakończeniu projektu spisujemy protokół odbiorowy, przy którym upewniam się, że produkt spełnia Twoje oczekiwania - nic nie wart jest odbiór zlecenia, gdy klient nie jest usatysfakcjonowany. W takim momencie dojdziemy do wspólnych wniosków, co jeszcze mogę zrobić, byś naprawdę czuł(a), że Twoja strona / aplikacja jest taka, jaką ją chciałeś.

Udzielam 12 miesięcznej gwarancji na oddany produkt

Jeżeli będziesz zadowolony(a) z naszej współpracy - mam nadzieję, że - tak jak ja - będziesz chciał(a) ją kontynuować i tworzyć wspólnie więcej wspaniałych rzeczy.

Jakie rozwiązania stosuję i co mają na celu?

Pozwól, że pokażę Ci kilka z nich.

GRAV CMS

www.getgrav.org

Popularne systemy zarządzania treścią, mimo, że nie tracą na popularności, nie są już najbezpieczniejszym i najwydajniejszym wyborem.

Korzystam z Grava - jest to system CMS z tych

  • bezpieczniejszych
  • szybszych
  • łatwiejszych w użytkowaniu przez klienta końcowego

Dlatego też nie spotkasz się już u mnie z Wordpressem, Drupalem, czy Joomlą. To jak? Może warto dać szansę czemuś nowemu?

Czysty kod

Staram się, by pisany przeze mnie kod był wydajny, modularny i przejrzysty. To, że klient końcowy nie widzi nierzadko istniejącego bałaganu w kodzie programisty, nie świadczy o braku wpływu tego bałaganu na sposób działania strony czy aplikacji. Od szczegółu do ogółu - by od początku do końca tworzyć produkt jak najlepszym.

SEO-Friendly

Pisane przeze mnie strony są gotowe do pozycjonowania już chwilę po zakończeniu procesu tworzenia. Kluczowym zagadnieniem tutaj jest tak zwana semantyka kodu, do której zawsze przykładam sporą uwagę.

Optymalizacja

Optymalizuję nowopowstałe jak i już istniejące strony. Jeżeli Twoja strona / aplikacja nie działa z taką prędkością z jaką powinna - z chęcią się z tym zmierzę. Do oceny poziomu optymaliacji strony używam sprawdzonych testów, jak i innowacyjnych narzędzi dających dodatkowe wskazówki, jak sprawić, by Twoja strona czy aplikacja stała się demonem prędkości.

I wiele innych

Z chęcią opowiem więcej na spotkaniu. Może się na nie umówimy?

Portfolio

Kilka z moich dotychczasowych projektów: